Продавець DETOCHKIN розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик

Вибрати дитячий Велосипед

Кожна дитина у віці від трьох років готовий до велосипеда. Велосипеди для дітей так само важливі, як, свого часу, коляска. Велосипед реалізує потребу в руховій активності і спрагу пригод, що притаманні усім у ранньому дитячому віці. Але, вибираючи велосипед для дитини, батьки сталківаються з питанням "ЯКИЙ же велосипед купити дитині?"

На думку педіатрів і психологів кожна дитина повинна навчитися їзді на велосипеді. Адже велосипед допоможе дитині зміцнити м'язовий корсет, розвинути суглоби і дасть прекрасну зарядку серцево-судинної системи. Велосипед розвиває координацію, здатність орієнтуватися в просторі і відповідати за свої дії самостійно. Все це, без сумніву, позитивно позначається на загальному психічному, інтелектуальному і фізичному розвитку хлопчиків і дівчаток.

До їзди на велосипеді батьки привчають малюка приблизно з року, купуючи перший триколісний велосипед з батьківською ручкою ручкою - толкатеолем. Такий велосипед має широке і зручне сидіння , часто з відкидною спинкою, що дозволяє використовувати транспорт в якості літньої коляски. На триколісному велосипеді малюк захований за бампером і знаходиться в безпеці.

В магазині "Дєточкін" купують триколісні дитячі велосипеди http://detochkin.com.ua/g1570513-velosiped-trehkolesnyj з батьківською ручкою і тентом від сонця різних виробників.

Але батьки повинні розуміти, що триколісний велосипед це важка конструкція для самостійного пересування дитини. До того ж довга прогулянка в положенні наїзника негтивно позначається на хребті незміцнілого однорічного малюка. Досвід показує, що діти, які звикли подорожувати під управлінням мами, неохоче освоюють самостійні подорожі і не хочуть крутити педалі.

Альтернативою триколісний велосипед сьогодні є велосипед для маленьких дітей на двох колесах, який не має педалей. Безпедальний велосипед можна починати освоювати так само в однорічному віці, але, на відміну від триколісного, малюк відразу вчиться бути самостійним і його загальні розвиток отримує додатковий поштовх. Такі велосипеди без педалей сьогодні набирають велику популярність. У нас вони отримали назву беговел, хоча в англомовних країнах їх називають ПРЕбайк (пре велосипед). Пребайк дозволить малюкові навчитися рівноваги, координації, орієнтування в ранеем віці. Беговел дозволяє розвивати більшу швидкість і дає більше свободи дітям, тому дітям беговелы дуже подобаються. На відео маленькі діти на біговелах показують величезні результати в освоєнні простору.

Купити беговел малюкові значить дати йому більше можливостей і правильний старт в освоєнні велосипеда. Адже вже у три роки діти після беговела здатні їздити на великих на велосипедах використовуючи додаткових коліс і підтримки дорослих. Це вселяє у хлопчиків і дівчаток впевненість у свої сили і прекрасно розвиває фізичні здібності.

До чотирьох років купити двоколісний велосипед хочуть багато батьків. Дитячий двоколісний велосипед пропонують багато виробників. Давайте подивимося які вимоги до дитячого велосипеда повинен пред'являти сучасний батько.

1. Дитячий велосипед повинен бути максимально безпечним - це залежить від якості збірки і дрібних деталей. Не завжди китайський велосипед буде неякісним. Адже сертифікований завод робить збірку згідно строгим світовим стандартам. А велосипеди "малоизвесной" марки, кустарного виробництва можуть коштувати каліцтва дитини.

2. Підбирати дитячий велосипед слід по росту дитини. Правильно підібраний розмір коліс і рами забезпечить дітям комфортне навчання і катання

3. Дитячий велосипед повинен бути легким. Важкий велосипед не тільки важко носити і транспортувати, він чинить серйозний вплив на дитячі суглоби, вимушені штовхати конструкцію при їзді.

 

Прищеплювати велосипед в сім'ї це прищеплювати любов до активного відпочинку та спорту. Це розуміють всі сучасні батьки. Зараз ми разом розберемо основні типи велосипедів та розберемося з тим, який потрібен саме вам.

 

 

Інші статті